עיצוב המרכז לתוספות שיער

האתגר:

HAIR CENTER

לעצב מספרה רחבת מימידים ולהסתדר עם תקציב מאוד מוגבל.

הענקת מראה נכון ועדכני לחלל, כזה שישאר לאורך הרבה זמן.

 

עיצוב מספרה

מעצבת פנים הילית קרש, עיצבה את HAIR CENTER המהווה מרכז לתוספות שיער, בחלל גדול ומרשים בגובה 5 מטר. עיצוב הפנים הייחודי מתכתב עם עולם מועדוני הלילה והברים. שפת עיצוב זו הפכה את המספרה לחלק מסצנת חיי הלילה המקומיים – ביוצרה מקום מפתיע, בעל חזות דומיננטית ודרמטית. עם הכניסה למקום נוצר אפקט WOW מידי כשהעין תופסת מרחבים של צבע ואור המשולבים באלמנטים ייחודיים, הזרים בדרך כלל לחלל מסוג זה.

עיצוב המספרה כולל, בנוסף לחלל המרכזי, גם שלושה חדרי VIP אשר עוצבו באורח מינימליסטי יותר וכל אחד מהם עוצב באופן מעט שונה. ההחלטה לחלוקת המרחב נובעת מהרצון להעניק למקום גם ממד של אינטימיות על ידי יצירת חללים נסתרים מהעין לטובת הלקוחות המעוניינים בכך. בנוסף נבנה גם חדר צפייה­­, המעוצב כחדר קולנוע לכל דבר, בו ניתן לצפות בסרטים המדגימים את תהליך יצירת תוספות השיער וההחלקות.

במבואה לחלל נבנתה תקרה מרחפת שחורה, בה משולבת תאורה שקועה וסמויה, עם פסי   LEDצבעוניים. תקרה זו מהווה 'כניסה' דרמטית שמכניסה את לקוחות המספרה לאווירת מועדון הלילה האופנתי.

בחלל המרכזי הושארו עמודי הקונסטרוקציה, שהיו חלק מהמבנה. אלה חופו גם הם בעטיפה שחורה ואליהם חוברו אלמנטים של פסי אורך שחורים, לאורך התקרה. מבנה זה ייצר מסגרת חזותית ותוכנית לחלל כולו. להשלמת מראה מועדון הלילה שולב, כחלק טבעי מהחלל, בר שחור ודרמטי, בו מותקן גם ברז בירה.

בתאורה הושקעה תשומת לב מרובה והיא פונקציונאלית וקישוטית גם יחד. לפיכך שולבו בחלל גופי תאורה מסוגים שונים: תאורה סמויה, תאורה שקועה, תאורת LED צבעונית וחסכונית וכן שני נברשות דומיננטיות המורכבות מדודי אלומיניום בתוכם שולבו קריסטלים. משחקי התאורה מאפשרים הן יצירת אור המספיק לסוג העיסוק הדורש תאורה חזקה וטובה, אך גם נופך דרמטי וייחודי המתקשר למראה מועדון הלילה.

מעצבת פנים הילית קרש, בחרה בצבעוניות מפתיעה ומתכתבת גם היא עם מראה מועדון הלילה המבוקש. שילוב גווני השחור-לבן-סגול-כחול יוצרים שילוב דרמטי ויוצא דופן של 'מסגרות' צבעוניות. הרצפה שחופתה בחומר אפוקסי לבן ומבריק מעדנת את המראה הכללי, על מנת שלא לגלוש באופן מוחלט ללוק אפלולי ולאפשר למקום להיות מזמין ומואר ללקוחות.

אל המראה הכללי מצטרפים אלמנטים משלימים נלווים כמו בובות חלון הראווה, חדר שירותים מעוצב, פינת הסבה מעור שחור ועוד, הסוגרים את עיצוב פנים לשפה עיצובית מושלמת אחת.

על הפרוייקט +

סגירה -

סגירה -