מלכת האמבטיה

מתחילים עם פרקטיקה. ושואלים את עצמנו כמה פעמים בשנה אנחנו משתמשים באמבטיה. אם התשובה שאנחנו לא משתמשים, אז חבל על ההשקעה ועל המקום. אנחנו לא רוצים שהאמבטיה תהפוך לאקווריום לקרפיונים לפני ערב החג.

 

מי שאוהב להתפנק באמבטיה מרגיעה צריכים לשאול את עצמם, כמה מקום יש לנו בחדר האמבטיה?

לא חשוב איזו אמבטיה תבחרו מובנת או פריסטנדינג. דבר ראשון תבדקו את הפרקטיות שלה. אל תלכו על אמבטיות פח, גם אם  היא בסנטדרט של הקבלן, המים בהם מתקררים במהרה, אם מתקבלת מכה מחפץ חד. זה ישר מקום להתפתחות חלודה. על-כן ממליצה לשדרג. תבדקו את הנדסת האנוש, שהאמבטיה תהיה נוחה גם לשימוש וגם לנקיון.

אם אין הרבה מקום, נישאר עם החלום לבית הבא, אם יש קצת מקום כדאי להצמידה לקיר, אבל כדאי ליצור לה דופן מובנת. דופן מובנת חיצונית יכולה להיות גם ספסל ישיבה, דופן חיצוהית פנימית, יכולה להיות מדף להנחת שמפואים ונרות אווירה.  אם יש מספיק מקום, ניתן לשלב דופן פנימית וחיצונית.

אם החלל והתקציב מאפשרים לנו יותר, אז יש יופי של אמבטיות פריסטנדינג. אנחנו צריכים לראות שיש מספיק מקום מאחורי האמבטיה למקם ניקוז, ברז ומקום להעביר מגב לנקיון.

כשאומרים אמבטיה פריסטנדינג, ישר רואים את האמבטיות בסגנון לואי, עם רגלי האריה. אבל היום באמת המגוון הוא כל כך גדול, ישנם אמבטיות בכל הגדלים ובכל הצבעים והסגנונות, מעיצוב עתיק, אורבאני, מודרני ועד מינימליסטי. ככה שאל תחששו לחלום, ולהעיז.

 

אמבטיות פריסטנדינג מעשירות ומאדירות את החלל, יש להם נוכחות דומננטית וניתן למקם גם בתוך חדר השינה ובאזורים לא שגרתיים נוספים.

 

שילוב אמבטיה בצורה נכונה ומותאמת, גם אם זו אמבטיה מובנת ואם זו אמבטיה פריסטנדינג,  יצרו עבורכם, חדר רחצה חלומי המשרה אווירה של רוגע ושלווה היוצרת חוויה אינטימית, חושנית ומפנקת ממש כמו בספא.