עיצוב פנים בזכרון יעקב

האתגר

חלוקת חלל קטן בגודל 24 מ"ר לשלושה מרחבים נפרדים.

נוחות וניצול מירבי של שטח המקום ללא פגיעה בתחושת המרחב.

Global Change עיצוב של בית עסק להמרת כספים

דווקא שטחו המצומצם של בית עסק זה העמידו בפני המעצבת אתגר. מהות בית העסק חייבה לחלק את החלל לשלושה מרחבים נפרדים: החלק הפונה למרחב הציבורי ואליו נכנסים הלקוחות מן החוץ, מרחב פעילות הכספרית מאחורי הדלפק, משרד פנימי.

התכנון כלל את חלוקת החלל למרחבים אלה, כמו גם שילוב של צבעוניות הלוגו לצבעוניות החלל, על מנת ליצור זהות מותגית מובהקת. דבר זה נעשה על ידי שילוב הצבע האדום הבוהק, הכלול בצבעי הלוגו, גם לאלמנטים שונים בחלל וגם על ידי יצירת מראה נקי ואוניברסאלי המתאים ללוגו (גלובוס), אשר שולב בעצמו על אחד הקירות.

כך גם נוצרו פרטיות וניתוק מהמרחב הציבורי ההומה של המושבה לבין החלל השקט והאינטימי, בו הלקוחות מתמקדים בפעילות לשמה נכנסו למרחב זה.

אל החלל הנקי ובעל הצבעוניות הבהירה שולב הצבע האדום הבוהק והדרמטי גם במחיצות זכוכית אדומה, המשתלבות עם זכוכיות שקופות וחלביות ליצירת עניין ויזואלי. בנוסף שולבו גם סוגים שונים של תאורה – פלורוסנטית מלוות בספוטים כמו גם ספוטים שקועים בתוך תקרת הגבס.

התוצר הסופי – בית עסק ששטחו המצומצם מנוצל היטב לצרכים הפונקציונאליים, אשר חזותו משדרת אסתטיקה אוניברסאלית ונקייה, המדברת באותה שפה חזותית של הלוגו.

על הפרוייקט +

סגירה -

סגירה -