עיצוב פנטהאוז אלגנטי

האתגר:

  • לייצר מרחב מגורים מפנק ונוח לבני זוג שילדיהם הבוגרים כבר עזבו את הבית.
  • לייצר שפע של מקומות אחסון אינטגרלים, ללא פגיעה בעיצוב והניראות.

Medium - דירת פנטהאוס שפונה לנוף בקריית ביאליק

אלמנט נגרות גדול נמשך 'מקצה לקצה'- מהכניסה לדירה עד עומק המטבח- חוצה את חלל הדירה לשני אזורים, ציבורי ופרטי, כשבתוכו קבוע פתח כניסה לאזור הפרטי. האלמנט מכיל אחסון רב, מצניע את תשתיות החשמל ומיזוג האוויר, ובאזור המטבח גם את מכשירי החשמל ואחסון ייעודי נוסף.

החלל הציבורי הינו מרחב אחד המשכי: מימין לדלת הכניסה ממוקמת פינת הישיבה, מולה המטבח, ובהמשך לו בנגישות נוחה ממוקמת פינת האוכל. ריצוף הדירה באריחי גרניט פורצלן מלוטשים במראה מבריק היה נתון בשטח, והוא חובר לשפת עיצוב אלגנטית- מאופקת בה משתלבות נגיעות צבע ועניין, שמגיעות מפריטי הריהוט, התאורה והטקסטיל: מנורה עומדת בצהוב עז, מושבי סגולים בכיסאות השקופים של פינת האוכל, כורסאות כחולות, שולחן קפה עגול ונמוך בעיצוב 'כדורי' המשלב בסיס מתכת ומשטח זכוכית, ושטיח א-סימטרי בגוונים שונים.

את כל אורכה של יחידת האי במטבח מלווה גוף תאורה גדול בעיצוב אמורפי-פיסולי, והדפס בקווים דומים על חיפוי הזכוכית שמעל יחידת הכיור מהווה לו מעין הד צורני. מהאזור הציבורי ישנה יציאה למרפסת גג גדולה, שעיצובה המשלב פינת אוכל וכורסאות חוץ צבעוניות הופך אותה לאזור אירוח חוץ נעים. יחידת השינה שבאזור הפרטי מעוצבת כחלל מסוגנן, עם  מיטת עור ופריטים מעניינים כמו מראה גדולה עם 'תפרים בעבודת יד' כמסגרת וכיסא-קולב גבה משענת. חדר הרחצה המשתלב בחלל תחום בזכוכית, שחלקה חלבית לשמירת פרטיות והצנעה מתבקשת, וחלקה שקוף ומקנה פתיחות ואווריריות.

 

מעצבת פנים: הילית קרש – הילית עיצוב פנים

צלם: גלעד רדט

ריצופים וכלים סניטרים: TR טופולסקי&רצף

ריהוט: טולמנס

 

על הפרוייקט +

סגירה -

סגירה -