עיצוב לובי מפואר

האתגר:

לייצר עבור דיירי ומבקרי הפרוייקט נוחות ואסתטיקה ייחודית יחד עם בטיחות.

לייצר חלל שיקלע לטעמם של כל דיירי הבניין.  ויחד עם זאת יהיה יחודי.

 

עיצוב לובי מפואר

בעת האחרונה גוברת והולכת המודעות לחשיבות הלובי (מבואה) בבנייני מגורים משותפים. הן בבתי דירות חדשים והן בכאלה המבקשים לערוך שיפוץ וטיפול בבית דירות קיים, גוברת הדרישה לייצר 'כניסה' מרשימה, מעוצבת ומזמינה.

הפתעה מזומנת לנכנסים למבואת בניין מגורים זה. תקרה נדיבת גובה ומראה מרשים, הן בצבעוניות והן בשילוב צורות, יוצרים כניסה מרשימה, מרגשת ושונה. פרויקט זה, המדגים גישה חדשה זו, הוזמן על ידי הקבלן של בית דירות חדש, על מנת לייצר כניסה מרשימה, כזו המייצרת אפקט 'WOW' לדיירים ולאורחיהם. יצירת מבואה משודרגת מעין זו משביחה את ערך הנכס והופכת לחלק מהכלים השיווקיים, תוך שהיא הופכת ל'סמל' זיהוי של בית המגורים.

בד בבד עם השינוי התפיסתי לגבי מבואות השתנתה גם שפת העיצוב. זו הופכת להיות פחות שמרנית, פתוחה יותר לחידושים ונועזות. שפת העיצוב של מבואה זו משדרת שיק עכשווי, ניקיון חזותי עם נגיעות של נועזות ודרמטיות.

המבואה רוצפה באריחי גרניט פורצלן בצבע שחור שהוא קלאסי ודרמטי גם יחד, בגודל של 60X60 ס"מ. ליצירת מראה מפוסל נעשה שימוש באלמנטים שונים מגבס. כך נבנו ספסלים מרחפים משולבים בתאורת LED היקפית נסתרת. בנוסף שולבו גם גופי תאורה ייחודיים, שתוכננו במיוחד לחלל זה. הגופים עשויים מפרספקס אדום שקוף, בצורות גיאומטריות שונות, שנתלו אנכית ואופקית, ליצירת 'פסלי' תאורה מעניינים. בנוסף שולבה גם תאורה שקועה ופונקציונאלית.

במבואה נקרעו פתחי חלונות נדיבי מימדים הפונים לעבר הנוף הסובב ויוצרים חיבור נעים של חוץ ופנים. תקרות הגבס נבנו כשהם מורחקות מצלעות התקרה וברווח שנוסף שולבה גם כן תאורה. מבנה זה יוצרת תקרות מפוסלות ומוארות בעלות מראה מתוחכם. השלמת האווירה שולבה מערכת ישיבה אדומה וחפצי נוי שחורים.

התוצר הוא מבואה במראה מעוצב ומושך עין בצבעוניות קלאסית ודרמטית של שחור-אדום-לבן.

צילום: אלעד גונן

קרמיקה: מודי קרמיקה

 

על הפרוייקט +

סגירה -

סגירה -