עובדים מהבית בזמן הקורונה?

עובדים מהבית בזמן הקורונה?

ככה תעצבו את פינת העבודה שלכם.  

עכשיו שאתם עובדים מהבית בתקופת הקורונה. האתגר הוא עצום. מעבר לילדים, לכלבים ולחתולים הנמצאים ברקע, יש את ישיבות הזום שתפסו את מקומם של סיעורי המוחות ועבודות הצוות היום יומית.

אבל אין מה לעשות, עבודה מהבית הפכה לנורמה החדשה, בתקופה הקרובה. אתן לכם כמה טיפים להקמת פינת עבודה ביתית

מתחילים:

יצירת הפרדה בין העבודה לחיים האישיים, מציאת פינה, חיונית לשמירה על איזון בריא בין עבודה לבית, לעבודות הבית וליצירת גבולות. בין אם מדובר בשולחן עבודה ומחשב נייד בחדר השינה שלכם או שתפסתם לכם פינה משלכם בסלון כדי לעבוד,חשוב לשמור על איזור נקי מגירויים מיותרים, ויצירת אווירה נכונה לחיוניות, להשראה ולפרודוקטיביות שלך.

הדרך הקלה והמהירה ליצור את האווירה המתאימה, היא בחירת טפט שיתאים לאופי שלך ולאופי העבודה שלך. טפט צבעוני ומלא שמחה או טפט שקט ורגוע, טפט על כל הקיר או תמונת טפט אחת שתיתן את הטון – זה כל מה שאתם צריכים כדי לעצב ולהגדיר לעצמכם את פינת העבודה החדשה שלכם,

ליין חדש של טפטים מדהימים מהארץ יעזור לכם ליצור את האווירה שאתם רוצים לעבוד בה. טפט צבעוני ועליז יעזור לכם לקום בשמחה לעבודה בכל בוקר ואולי תאהבו טפט שכול עלים ירוקים ופרחים שיגרום לכם להרגיש שאתם עובדים בחוץ, בטבע, כמו שתמיד חלמתם.

חשוב לבחור טפט שאתם אוהבים, שמתאים לאופי שלכם ושיעשה לכם כיף בעיניים ואם בשלב כלשהו נמאס לכם מהטפט – אתם תמיד יכולים להחליף אותו ולעצב מחדש את הפינה שלכם בלי שיכאב לכם יותר מדי בכיס. 

ואל תשכחו, את עיצוב הפינה מומלץ להשלים עם תאורה תואמת.

לקולקציה המלאה