לקוחות ממליצים

ורד וייסלר גנץ – אשת עסקים

חיפה

הילית יקרה,

הכרתי אותך דרך יזם הנדל"ן דורון עופר, בעת רכישת פנטהאוז על הכרמל. נתתי בך אמון מלא מהרגע הראשון, למרות שלא חשבתי על העיצוב שהצעת.

הלכתי בדרכך ולפי הכישרון האומנותי שלך בעיניים עצומות. וזה היה שווה בכל נושא וכיוון שהובלת אותי!

מאז, עיצבת לי גם את המשרדים, ונתת לי את הכוח והכיף לרכוש נכסים נוספים. את האור שבזכותו אני בטוחה במה שאני רוכשת ומתכוונת.

תודה רבה על הליווי מלא הסבלנות והאמפטיה, ועל התוצאות המרהיבות

ורד וייסלר גנץ, לקוחה פרטית ועסקית, ולימים גם חברה טובה.

לנה גמר – אדריכלית שותפה במשרד גיורא גור אדריכלים.

חיפה

פניתי אליך בעקבות עיצובים שעשית בעבר, אותם ראיתי באינטרנט, שכללו עיצובים וסגנונות שונים ומיוחדים אשר מצאו חן בעיניי.

אל-אף ואולי בגלל שאני אדריכלית בהכשרתי, מתכננת דירות מגורים בפרוייקטים גדולים ומגוונים ורואה את הדברים במאקרו. היה לי חשוב  לקבל חוות דעת נוספת ממישהו מקצועי העוסק ברמת הפרט רמת המיקרו.

פניתי אליך, היה חיבור מיידי. עבדנו יחדיו על עיצוב הדירה הפרטית שלי. העבודה הייתה מאתגרת מאחר ומדובר על ראיה מקצועית שונה. על כן העבודה כללה דיונים  וחילוקי דעות מקצועים שהביאו אותנו לדיאולג מפרה ויצירתי.

נתת לי מענה לכל פרט ופרט, בחרת עיצובים ופריטים המתאימים לסגנון האישי שלי המשתלבים לסגנון הכללי של העיצוב שנבחר עבור הבית.

התנהלותך הייתה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר, נתת לי מענה לכל בקשותיי. ועל כך רציתי לומר לך תודה. תודה על ההקשבה, התמיכה, ההבנה והפתיחות.

שירה ולק אכר - מגישה ועורכת בכאן מורשת.

מודיעין

הילית  היקרה, את מעצבת שלא פוגשים בכל יום, הינך חושבת מחוץ לקופסה, מאוד אנטלגנטית וטעמך משובח.

את  יודעת להתאים עצמך לכל תקציב ולכל משפחה, עבודתך משובחת, בעלת קווים נקיים.

התכנון היה מקצועי ומדוייק, אני אוהבת את הצבעים הבהירים והמראה המרגיע שיצרת בביתנו. יש לך יכולת תכנון פנומונלית ואת אדם צנוע שיודע לשמוע ולהבין את הקליינט ורצונותיו.

רציתי לומר לך תודה, על הדרך ועל התוצאה.

דורית סוקניק - מעצבת מטבחים

קרית ביאליק

היליתוש, הכרנו לפני מספר שנים, כשעיצבת לי את דירתי. ומאז שנים של עבודה משותפת ועדיין כל פעם אני מופתעת מחדש. את מעצבת שלא יושבת ונחה לרגע, תמיד מחפשת את הדבר הבא להביא וליישם בעולם העיצוב. את בעלת ידע בלתי נלאה. אינך חוששת להעיז, לנסות, לתכנן ולעצב את השונה.

מעבר לכך, הכרתי אישה מדהימה ומאד מיוחדת, יצירתית, אמיתית ענווה וישרה.

עוקבת אחרייך כל השנים האלו ומתפעלת מיצירותייך ומהתפתחותך.

שלי אגרונין – מעצבת תעשיתית

יקנעם

לפני כמה שנים קנינו בית. נכנסתי לגוגל אימג'ס לקבל רעיונות לעיצוב החדרים. זאת הייתה תקופת סגנון ההיטק. כל החללים בתמונה היו קרים, מתכתיים, אפורים ומאד מינימליסטים. על רקע הנקיון הצורני והחומרי הזה בלטו מאד חללים בעיצובה של הילית. גם הילית השתמשה בזכוכית ומתכת, אבל העבודות שלך היו חמות ומזמינות.

למרות היותי מעצבת תעשייתית כאשר רצינו לסגור מרפסת ולשדרג את חדר השינה, החלטנו לפנות לאשת מקצוע שמתחמה בעיצוב וסטיילינג. חילקת לנו חלל בצורה אופטימלית. מקסמת את האפשרויות. נתת פתרונות שימושים לאפשרויות שונות של תאורה בחדר. וכמובן שילובי הצבעים, הטקסטורות,, טפטים, פרקט, הכל משתלב בצורה מושלמת. אנחנו נהנים מחלל יפה ופונקציונלי. תודה ויישר כוח, בהערכה רבה.

יוכי צדיקפור - חשבת שכר בכירה

כרמיאל

הילית יקרה ,

הגענו אליך לאחר המלצה של גיסתי, נפגשנו עם מספר מעצבים בכדי לבחור את בעל המקצוע המתאים לעיצוב בית חלומותינו החדש. מיד בפגישה הראשונה איתך נוצר חיבור מושלם והבנו שאת זו שתעצב לנו את הבית ותלווה אותנו בתהליך .

עשינו את הבחירה הנכונה! המקצועיות ,הידע והסגנון שהכנסת לביתנו מושלם ביותר .התהליך היה ממש כיף מהנה והתוצאות מרהיבות .

גילית סובלנות רבה,  מקצועיות התחשבת בצרכים והחלומות שלנו .אנחנו מאוד אוהבים ומחוברים לבית ולעיצוב. אני ממשיכה להתקשר ולהתייעץ על כל קניה לביתינו ותמיד את נמצאת שם בשבילי .

תודה רבה לך על מי שאת ומה שאת !

 

איציק דר - יזם נדל"ן

גבעת טל

הילית, כלקוח שלך כבר למעלה מעשור וכאיש נדל"ן שבחר בך פעם אחר פעם לעצב את ביתו ואת המיזמים הנדל"נים בהם אני משקיע. מעבר לטעמך המשובח, הינך פרפקציוניסטית, ללא פשרות בוחרת ומתכננת על-פי אפיון שניתן מראש ומדקדקת בפרטים הקטנים.

מאחל לנו הצלחה משותפת בפרוייקטים הבאים.