וילון מוסיף המון

וילון הוא פריט עיצוב פנים משמעותי למרות שלרוב אותו קונים אחרי שעיצבנו את כל החלל. אך לא כל וילון מתאים לכל חלל. ראשית יש לתת חשיבות לסוג הבד ממנו עשוי הוילון, לכל בד יש מרקם אחר וחשוב לעיצוב פנים שהבד יהיה איכותי על מנת שלא יתבלה בכביסות. צבע הוילון גם הוא חשוב מפני שהוא זה שמקנה לחלל את האופי והאווירה שאנו כה רוצים. הוילונות הקלאסיים הם כמובן אלה שבצבעי הלבן והשמנת.

אל תמהרו לקנות וילון לכל חללי הבית. עליכם לחשוב מראש מהו הסגנון והאופי שאתם רוצים להקנות לכל חלל וחלל, ורק אז לגשת לחנות או אפילו למתפרה.

מבחינת עיצוב פנים הווילון בן דוד של השטיח. שניהם שייכים למשפחת הטקסטיל הביתי, שניהם משלימים את עיצוב פנים החלל ושניהם עשו חזרה משותפת לקדמת הזירה לאחר  "שנות גלות" על מזבח המינימליזם. גם אם מטרת הווילון היא של החשכה או בידוד, הרי שכיום, בולטת גם משמעותו האסתטית. ובין קולקציות הבדים יש שמוצעות עם בדי ריפוד וטפטים תואמים. כיום גם ניתן להדפיס על גבי הבדים כל תמונה שנרצה, מאוסף התמונות הפרטי שלנו, או כל טקסטורה שנרצה. ובכך ניתן להגיע להתאמה מקסימלית לחלומות שלנו.

אז איזה סוג וילון לקנות?

וילון ורטיקלי –  וילון בעל שלבים אנכיים הניתנים לצידוד ולהסטה,והוא מאפשר שליטה מירבית באור. הוא מתאים מאוד למפתחים רחבים ולהצללת דלתות זכוכית.

וילון רומי – הווילון הרומאי הוא אחד מהווילונות הפופולאריים ביותר. הוא בעל מראה נקי ובעל מבחר גדול מאד של בדים.משרה אוירה קלאסית ויוקרתית. וילונות אלה מאופיינים בקפלים הנוצרים לרוחב הוילון .

וילון סאן סטריפ –  הוילונות עשויים משני בדים חופפים כאשר בד אחד הוא אטום והאחר הוא בד רשת, דבר המאפשר שליטה ברמת ההצללה.

וילון פנלים –  וילון פנלים קלאסיים בנוי מרצועות רחבות של בדים "נקיים" ללא תוספות התלויים מתוחים ממסילה עליונה לפי גובה נדרש בווילון הפנלים אפשר לשלב סוגי בדים  שונים. וילון פנלים מומלץ בעיקר לחדרי המתנה ומקומות שמעוניינים להסתיר כגון ויטרינות, ארונות אחסון ועוד.

וילון הפנלים מעניק לכל חדר אווירת יוקרה ואלגנטיות. וילון בקווים נקיים. מציע פתרון טוב לחלונות גדולים. מספר הפנלים משתנה בהתאם לרוחב החלון.
מבחר בדים גדול מאד ועל כ מתאים למספ רחב של סגנונות תלוי בבד הנבחר.

וילון גליידר – וילון גליידר הינו וילון מיוחד במינו.  פירזול מסילת גליידר הינה מסילה שטוחה ומעט יותר רחבה וילונות גליידר תפורים ללא כל עיצוב בחלקו העליון של הוילון, את העיצוב קובעת המסילה וחוט הגליידר אשר אליו מחוברים הקליפסים או הגלגלים אשר נתפסים בתפירה אל הוילון וילונות בתפירה היוצרת מראה גלי. וילון זה משרה מראה רומנטי, אך עם זאת, מודרנית.