הילית והסטודיו 25 שנים של יצירה

Less is more

  אודות

  הילית קרש, בעלת משרד עיצוב פנים מוביל ומצליח, בעלת ניסיון רב בעיצוב בתים, דירות, צימרים וחללים מסחריים. ניסיון רב בעבודה עם יזמים מובילים בישראל וקבוצות נדל"ן.

  25 שנות נסיון, שבמהלכם זכיתי בפרסי עיצוב רבים. אני מתכננת, יוצרת, מעצבת, מצלמת וגם יזמת. אחרי הרבה שנים של הצלחה, שנים מלאות צבע ויופי, נתינה והקשבה. אני מביאה ללקוחותי הרבה מאד נסיון, איכויות ודיוק ללא פשרות.

  אני מעצבת עם הלב והנשמה, מתכננת, יוצרת ולומדת ללא הפסקה. מאמינה גדולה בעיצוב כגורם המחולל שינויים לנפש. מעיזה לחלום ולא מהססת להגשים.

  השכלה: 

  צילום מקצועי – טכניון (2022)

  עיצוב רהיטים  שנקר (2014).

  עיצוב פנים – ויצו חיפה  (1999)

  תואר ראשון בסטטיסטיקה – אונ' חיפה (1996).

  בכל פרוייקט מורגשת נגיעתה האישית שמושתת על הקפדה על פרטים ורצון ליצור משהו חדש. תהליך העבודה מושתת על הקשבה, הפנמה ולמידה של צרכי ורצונות הלקוח. על-מנת לתפור ללקוח את הבית הנכון.

  תחרויות ותערוכות

  יוני 2019  נבחרה על-ידי מגזין בית ונוי לעצב את המרחב המעוצב בכנס הבינלאומי ה-7 לעיצוב בתי מלון שנערך באביניו בקריית שדה התעופה, איירפורטסיטי.

  פברואר 2018 – זכתה במקום ראשון  בנבחרי השנה של  'בנין ודיור' – קטגוריית הדירה הקטנה המעוצבת ביותר.

  דצמבר 2017 – זכתה במקום שני בתחרות הבינלאומית שיוזם המגזין 'אדריכלות ישראלית', בקטגורית עיצוב פנים.

  מאי 2013 – השתתפה בתערוכת קונספט של עיצוב מלונות בוטיק בחסות מגזין 'בית ונוי'.

  דצמבר 2012 – זכתה במקום שני בתחרות הבינלאומית שיוזם המגזין 'אדריכלות ישראלית', בקטגורית עיצוב פנים.

  יוני 2012 – נבחרה על-ידי מגזין 'בנין ודיור' בתחרות 10 אדריכלים 10 מעצבים המבטיחים לשנת 2012 והציגה בתערוכה הדור הצעיר והמבטיח של האדריכילים והמעצבים לשנת 2012. תערוכה שהתקיימה בנמל תל-אביב.

  מאי 2011 – השתתפה בתערוכת חתך בחסות מגזין 'דומוס' בגני התערוכה, בהשתתפות 50 המשרדים של המעצבים והאדריכלים המובילים בארץ.

  מרץ 2010 – תערוכת הבית הישראלי בצבע – תערוכה בחסות חברת טמבור.

  תהליך עבודה משותף

  הקשבה ללקוח אנו מתחילים מהקשבה ללקוח, לשמיעת רצונותיו ובחינת צרכיו, על-מנת לתפור ללקוח את הבית הנכון לו. אנו מעניקים ליווי מקצועי לאורך כל הדרך.  אצלנו תקבלו עבודה פרטנית, החל משלב הרעיון, תוכניות העבודה וכלה בביצוע ובסופו של דבר בסטיילינג והלבשת הבית.

  פתרונות מחוץ לקופסא אנחנו מוצאים פתרונות מחוץ לקופסא. הופכים את הלימון לימונדה ומוצאים לכל בעיה תכנונית פתרון יצירתי, שתשביח לכם את התוצאה.

  באנו לחדש בכל פרויקט מורגשת נגיעתה האישית של הילית, המבוססת בהקפדה על פרטים ורצון ליצור משהו חדש.

  שילוב בין הפן הפונקציונאלי לאסתטי עבודת התכנון מתבצעת תוך דיאלוג מתמיד ורציף עם הלקוח, אנו מתחילים מתכנון פונקציונלי ומקפידים לאורך כל הדרך, על הפרטים ולוחות הזמנים.

  אלוהים נמצא בפרטים הקטנים התכנון קפדני, תוך שימת לב לפרטים. עמידה בתקנים ולוחות זמנים. נגיעה אישית שלכם, היא העיקר בכל פרויקט שלנו ואותה אנו מביאים אותה בכל פרויקט. אנו מלווים 'יד ביד', תוך הקשבה מרבית לצרכיכם עד לסיום שכולו שביעות רצון משותפת. ונותנים יחס ייחודי  לכל אחד ואחד.

  התקציב אנחנו נשלב את כל המרכיבים בעיצוב הבית יחדיו – פרקטיות ופונקציונליות מול אסתטיקה ויופי, תוך התחשבות בצרכים ובתקציב שלכם. אנו יכולים להוזיל לכם עלויות על-ידי תכנון חכם ויכולים להמליץ על מה כדאי לוותר בלי שהדבר יפגע בתוצאה הסופית, ועל מה אסור להתפשר!!!

  מקורות השראה

  השראה שמבליטה יותר בפחות. אדריכלות של קווים ישרים וניקיון צורני, המשתמשת בקישוטיות במינון ובמידה מינימאליים. אליהם מתווספות תפיסות חזותיות מתחום אמנויות הבמה וכן השפעה של אמנים שונים שאת שפתם וגישתם משלבת הילית לתוך יצירתה. מקור השראה נוסף, הוא תרבות המזרח בכלל ויפן בפרט המהדקים עוד יותר את הקשר בין צורה וחומר ומדגישים את יופיו של הפשוט.

  הפרוייקט האהוב עלי הוא… הפרוייקט הבא!

  בואו נעבוד יחד!