עיצוב פנים – עיצוב בגבס

בעולם האדריכלות, העיצוב והבניה "גבס" כבר מזמן איננה מילה גסה, או רמז לאיכות ירודה. השימוש באלמנטים מגבס הפך לחלק אינטגראלי, כמעט הכרחי, בכל הקשור לשיפוץ ו/או בניה חדשים. מחיר נוח, התקנה פשוטה, איכויות אקוסטיות ומעל לכול ורסטיליות עצומה, הפכו את האלמנטים מגבס לאמצעי המאפשר לממש כמעט כל פנטזיה אפשרית בתחום עיצוב הפנים.

מאז פרצו האלמנטים מגבס לחיינו, הפך השימוש בהם לנחלת הכלל – עיצוב פנים בדירות יוקרה, בוילות, בבתי דירות, בבתי עסק – על מנת לסיים את הבניה או השיפוץ במהירות ועל מנת להגיע לתוצאות יצירתיות ומותאמות אישית.

עיצוב פנים

יתרונות השימוש באלמנטים מגבס

מחיר

השימוש באלמנטים אלה הוא זול באופן ניכר מבניה בבלוקים. לכן, בשיפוץ "קל" קל גם להיעזר באלמנטים מגבס, על מנת ליצור בקלות שינוי דרמטי בחלל הפנים. עיצוב פנים על ידי גבס.

אקוסטיקה ושימור אנרגיה

בתהליך בניית קירות מאלמנטים מגבס נעשה שימוש בצמר סלעים כחומר מבודד. דבר זה הופך את קירות הגבס לאלמנט מבודד ומשמר אנרגיה וכן לאלמנט הבולע רעשים ולכן בעל איכויות אקוסטיות.

עיצוב פנים

תכונות הגנה

ניתן למצוא אלמנטים מגבס מסוגים שונים, החל בזה הרגיל, עבור דרך זה בעל תכונות של עיכוב בעירה (מתאים אפילו לחיפוי סביבת קמין), עבור בחסין רטיבות (המשמש בבניה בחדרים רטובים, כמו חדרי רחצה) וכלה באלמנטים חזקים במיוחד המיועדים למקומות של "Heavy Duty" (כמו גני ילדים, בתי ספר וכד.

עיצוב פנים בחיפה

ניתן לתמיכה

בגלל האופן בו נבנים אלמנטים מגבס, ניתן לשלב בתוכם אמצעי חיזוק שונים, המאפשרים ליצור תוצרים בעלי יכולת העמסה גבוהה. דבר זה מאפשר ליצור מגבס, הנתפס כחומר שביר ועדין, קירות בתוכם ניתן לשבץ מערכות טלוויזיה וגם ליצור גופים חזקים היכולים לשמש כמדפים, מזנון וכד'.

עיצוב פנים בצפון

מהירות בניה ומהירות פירוק

שיטת העבודה באלמנטים מגבס מאפשרת הקמה מהירה של קירות, נישות, מזנונים וכד' במהירות שאיננה אפשרית בבניה מבלוקים. במקביל בניית קירות מגבס מאפשרת גם פירוק מהיר ויעיל במידה ויש צורך בכך ולכן איננה מקבעת "שיפוץ" באופן בלתי הפיך, או יקר לשינוי עתידי.

השקעת גופים חיצוניים

מאחר ואת האלמנטים מגבס ניתן לחתוך בקלות, לתוכם ניתן להשקיע בקלות ובמהירות כל פריט שיעלה על הדעת: גופי תאורה, טלוויזיה, אקווריום וכד'. עובדה זו הופכת את אלמנט הגבס לכלי עיצובי ומאפשרת לשלב עם חזיתו בקו האפס כל חפץ ופריט, ליצירת תוצר סופי נקי.

H28

גימור

על אלמנטים מגבס ניתן ליצור גימור ככל העולה על הדעת ובהתאם לכל צורך – צבע, אפקטים בצבע, קרמיקה וכד'. יישום צבע על אלמנט מגבס מייצר גימור חלק יותר מגימור על קיר מטויח. עובדה זו גורמת לכך שיותר ויותר קבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים מעדיפים לחפות קירות אבן באלמנטים מגבס, ללא צורך בטיח, ואותם לצבוע. כך נוצר גם חיסכון וגם גימור נאה.

משקל

האלמנטים מגבס הם קלים באופן יחסי, כך שבעת תכנון תוספות גבס שונות, אין צורך בחישובי עומסים הנדסיים מסובכים, על מנת להחליט האם כדאי להתקין קיר/מדף כזה או אחר.

R04

ורסטיליות צורנית

בנוסף לכל התכונות שהוזכרו, שימוש באלמנטים מגבס לטובת עיצוב פנים פותח אופק אפשרויות שבמקרים רבים פשוט אינו אפשרי בבניה מלבנים וגם אם אפשרי יהיה יקר ומסובך עד מאוד. עיצוב פנים - הגבס מאפשר קשת רחבה יישומים – החל מהנמכות תקרה פשוטות לטובת הסתרת מערכות מיזוג, חשמל ותקשורת, עבור דרך אלמנטים מרחפים מהתקרה ומשולבים בגופי תאורה, היוצרים באורח פלא ובמהירות חזות שונה לחלל וכלה ביישומים מורכבים יותר של פנטזיות  יצירתיות בחלל הפנים. את הגבס ניתן לחתוך לכל גודל ולכל צורה מבוקשים כך שגם אלמנטים עגולים או אמורפיים ניתנים ליישום. גם מי שמבקש קרניז פיסולי, מדרגות יורדות מהתקרה, או מדף ישיבה בסלון – לגבס היכולות ליישם עצמו למימוש כל חלום.

תגיות: עיצוב פנים

 " האדריכלות היא משחק חכם, מדויק ונפלא של נפחים מאורגנים באור " ( לה קורבוזיה ) 

 

 צור קשר  רחב