פרויקטים > דירות קטנות > עיצוב פנים במרכז – דירה בעיצוב מודרני
עיצוב דירות קטנות
עיצוב פנים עכשווי
מעצבת פנים בחיפה
עיצוב פנים בחיפה
עיצוב יחידת הורים
חדרי שינה מעוצבים

עיצוב פנים במרכז – דירה בעיצוב מודרני

הדירה ממוקמת במגדל יוקרה . תהליך הליווי של תכנון ועיצוב הדירה ועיצוב פנים במרכז, הוביל לתוצר סופי שהוא דירת יוקרה, בעיצוב עכשווי ומתקדם, המותאמת לצרכים האישיים של בעליה.

עיצוב פנים במרכז, נעשה בדירה, שהייתה במקורה דירת חמישה חדרים, הפכה במהלך התכנון לדירת ארבעה חדרים. זאת על מנת להגדיל את שטח חדר השינה ולהוסיף את פינת הקריאה האינטימית, מאחורי קיר הטלוויזיה. התכנון והעיצוב כללו ליווי צמוד בכל תחומי התכנון: ריצוף, נגרות, חדרי רחצה, בחירת רהיטים, תאורה ופריטי נוי – כל אלה הותאמו אישית לחלל הדירה.

הילית הינה מעצבת פנים במרכז שתגרום חלל המגורים המרכזי בהיר ומואר, בגוונים נעימים ובפאלטה מונו כרומטית של לבן-אפור. בחלל זה שולב משטח מהחומר החדשני "Bencore" –  לוח, בעל תכונת שקיפות מעודנת, המורכב מרשת מחוררת דמוית חלת דבש, שצופתה ע"י שתי שכבות של אקריליק, היכול להגיע במגוון רחב של צבעים. לחלל זה נבחר לוח בצבע ורוד פוקסיה, העומד בניגוד לצבע המעודן של החלל כולו. המשטח מחפה קיר גבס, לתוכו שוקע מסך טלוויזיה, אך בולט מקיר הגבס כך שנוצרת מסגרת ורודה בצורת האות "ר". מבנה ייחודי זה יוצר מחיצה דקורטיבית בעלת נופך דרמטי בין חלל המגורים לבין פינת הקריאה. החיבור בין יחידת האחסון הנמוכה והאפורה, לוח הגבס ומשטח ה"בנקור" הורוד יוצרים גם משחקי נפח וצורה פיסוליים ואילו הצבע העז של המשטח מוסיף עניין למנעד הגוונים בחלל. עיצוב פנים במרכז

חדר השינה עוצב גם הוא בתשומת לב מרבית לפרטים – הרצפה מחופה בפרקט לבן, הרהוט מותאם אישית וחדר הרחצה הצמוד המופרד בדלתות זכוכית, יוצרים סוויטת שינה מושלמת – חמה, אינטימית ומזמינה. צבעי הגראניטה הקפואה, ממותנים בחדר השינה ובחדר הרחצה הצמוד לו באמצעות צבעוניות עזה ודומיננטית של ירוק וורוד. החלונות רחבי הידיים ממסגרים את החוץ ומאפשרים לטבע לזלוג בטבעיות אל החלל.

התוצר הסופי היא דירה מודרנית – דירת יוקרה שחלל הפנים שלה נבנה מרבדים חזותיים, צבעוניים וחומריים, לקבלת תמהיל שהוא דרמטי וחדשני, אך עם זאת נינוח בשפתו הכוללת. 

 

עיצוב פנים במרכז:      הילית קרש  

צילום :              שגב צלמים

קרמיקה :          טופולסקי קרמיקה

מטבח :             מטבחי רגבה

ריהוט :             טולמנס

 1111-293x350

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
הרשמה לניוזלטר

אוהבים עיצוב?
הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים מעולם העיצוב.

אנא ציינו את הפרטים הבאים ושלחו:

העברת דוא"ל למאגר המידע שלנו משמעותה הסכמה לקבל דבר פרסומת לתיבת הדוא"ל שלך מהילית עיצוב פנים.

×

×
שלח לחבר
×
לפרטים נוספים
×

×
תפריט ראשי