עיצוב בתים

עיצוב בתים

הדרך הכי טובה עבור עיצוב בתים הינה בעזרת מעצבת פנים. דרך זאת תהיה גם פונקציונאלית וגם אסתטית. למעצבת הפנים יש גם חזון וגם מעוף ואתו השמיים הם הגבול. מעצבי הפנים עברו את ההכשרה המתאימה עבור עיצוב בתים והם יכולים לתת לכם את המענה המתאים עבור עיצוב הבית שלכם. אתם עשויים לחשוב שמספיק שיש לכם מחשבה יצירתית – אבל תגלו שדברים התפספסו לכם על הדרך ותיכנסו להוצאות גדולות מדי. תנו לאנשי מקצוע אמיתיים לעשות את מלאכתם, זו הדרך הטובה ביותר לעצב את הבית שלכם. אם תנסו לעצב את הבית לבדכם, אתם עלולים לגלות שדברים לא מסונכרנים בסופו של דבר האחד עם השני. מעצבי פנים יודעים כיצד לשלב את כל המרכיבים ביחד – פרקטיות, יופי, אסתטיקה, פונקציונאליות, הצרכים של דיירי הבית והכל תוך התחשבות בתקציב שלכם.

עיצוב בתים

כאשר אתם מחפשים מעצב פנים ל- עיצוב בתים, חשוב להגיע לאחד ששמעתם עליו המלצות טובות, דרך חברים או מכרים. כמו כן חשובה הכימיה ביניכם. אתם אמורים לעבוד יחדיו תקופה לא מבוטלת, ולכן חשוב שתהיה ביניכם כימיה למן ההתחלה. לאחר שבחרתם מעצב פנים והכל עובד כשורה, תערכו פגישת קונספט ביניכם. בה תעמיקו בחזון שלכם בעיצוב הבית ותרדו לפרטים שהכי חשובים לכם. המעצב יראה את הרצונות והצרכים שלכם וכך הוא יכיר אתכם טוב יותר וידע איך להכין את התוכנית עבורכם בצורה המיטבית.עיצוב בתים המעצב ידע איך לעדן ולהרגיע את כל הרעיונות שמתרוצצים לכם בראשכם לעיצוב אחד שלם והרמוני.

 

השלב החשוב בעיצוב בתים הוא מציאת הגוונים לצבע. כל חדר יכול להיצבע בצבע אחר, אבל חשוב לשמור על הרמוניה שלמה בכל הבית. אפשר להשתולל עם הצבעים בחדרי הילדים, אבל במסדרונות הבית, בסלון ובמטבח שמקושרים אחד לשני – מומלץ לשמור על צבע זהה, כדי לשמור על ההרמוניה.

צור קשר  רחב